2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Borowiec
Dodane 13 maja 2024

Referent do spraw oznakowania produktu i wag

Wynagrodzenie

4 650 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Twój  zakres obowiązków :

- projektowanie etykiet oraz nadzór nad poprawnością znakowania towaru

- nadzór nad prawidłową pracą programów rejestrujących etykiety

- nadzór nad prawidłowym drukowaniem i jakością drukowanych etykiet

- prowadzenie ewidencji etykiet (przychody i rozchody)

- pobieranie z magazynu i wydawanie na produkcję etykiet

- wydawanie numerów Weterynaryjnej Ewidencji WE

- współpraca z nadzorem produkcyjnym

- stała współpraca z działem handlowym

 Nasze Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność w realizacji swoich zadań, obowiązków

-  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy :

- elastyczny czas pracy, praca zmianowa - atrakcyjne zatrudnienie oparte umową o pracę w 3 etapach: ( umowa na okres próbny, następnie na 30 miesięcy i na zatrudnienie na czas nieokreślony) - zgadzamy się na 1-2 miesięczne przerwy w pracy w roku ( urlopy bezpłatne) na wyjazdy do pracy za granicą po przepracowaniu pół roku - możliwość pracy na zlecenie - dopasowujemy stanowisko w zależności od umiejętności - dostęp do produkowanego asortymentu drobiowego w cenie podstawowej - dodatki do wynagrodzenia w postaci tzw. karpiowego w okresie Wigilijnym - oferujemy pomoc finansową najniżej uposażonym i dla ich rodzin w sytuacji złej sytuacji zdrowotnej

O Nas:

POLFEX Sp. z o.o. to nowoczesny zakład uboju i dzielenia drobiu, a w szczególności: kaczek , gęsi   oraz     kur       lekkich. Siedziba Zarządu Firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, a Zakład Produkcyjny i biuro handlowe w miejscowości Borowiec gm. Ostrów Wielkopolski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i latach sumiennej pracy, Firma POLFEX Sp. z o.o. jest znanym producentem drobiu wodnego na rynku polskim i zagranicznym, zarówno w Europie, jaki          i           poza             nią. Jako firma istniejąca na polskim rynku od ponad 30 lat ciągle dążymy do perfekcji i staramy się sprostać wymaganiom Naszych klientów.. We współpracy oferujemy bogate doświadczenie oraz infrastrukturę umożliwiającą dostarczenie wysokiej jakości wyrobów drobiarskich. Czołowe produkty firmy POLFEX to: tuszka i półtuszka, ćwiartka kacza, gęsia i kurza oraz elementy z kaczki, gęsi i kury, podroby z drobiu wodnego i grzebiącego oraz trybowane ręcznie mięso z elementów drobiowych ze skrzydła i nóg.

Więcej na: www.polfex.pl

Lokalizacja

Borowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Borowiec
ID: 889581283