2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 09 kwietnia 2024

Referent biurowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Międzynarodowa firma produkcyjna, z główną siedzibą w USA . Przedmiotem działalności jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla branży np. spożywczej - systemy elektroniczne itp

Firma mieści się na Parku Przemysłowym w Bydgoszczy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od początku współpracy;

  • Szybki proces rekrutacyjny – możliwość podjęcia zatrudnienia w ciągu kilku dni;

  • Pracę w systemie 1-zmianowym (8-16)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 10. dnia każdego miesiąca;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe;

Zakres obowiązków:

  • wysyłanie paczek za pośrednictwem portali kurierskich i firm przewozowych

  • fakturowanie wysłanych zamówień

  • kontakt z Agencjami Celnymi w celu dokonywania odpraw celnych

Jeśli:

  • znasz język angielski

  • znasz podstawy zagadnień prawa celnego

Prześlij do nas CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie – przekażemy Ci szczegóły oferty.

FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172.

Polityka prywatności: flexhr.pl.

Praca tymczasowa.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910603566