2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 22 maja 2024

Redaktor / twórca treści na portalu systemy-fotowoltaika.pl

Wynagrodzenie

6 150 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SunTrack sp z o.o. z centralą w Warszawie na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia 446 poszukuje osoby na stanowisko twórcy treści / redaktora w portalu systemy-fotowoltaika.pl

Zadania

  • tworzenie aktualnych codziennych treści w portalu

  • treści o tematyce fotowoltaika / energetyka / dofinansowania i podobne.

  • dbanie o portal internetowy i jego aktualizacje

  • tworzenie treści na blog firmowy suntrack.pl

  • korygowanie i modyfikowanie już utworzonych treści

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4500 zł na rękę (po okresie próbnym 5000 zł)

  • umowa o pracę

  • praca stacjonarna od 9:00 do 17:00

  • klimatyzowane biuro

  • kameralna atmosfera pracy

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Wymagania

  • praca na podobnym stanowisku min 2 lata

  • wykształcenie humanistyczne będzie dodatkowym atutem

  • łatwość tworzenia tekstów bez użycia Chat GTP i podobnych

  • znajomość fotowoltaiki będzie dużym atutem

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą formularza OLX

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 919718663