2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Reda
Dodane 13 maja 2024

Reda Kelnerka/Barmanka Pizza & Restaurant

Lokalizacja

Reda

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

VERONA Pizza & Restaurant w Redzie prowadzimy nabór do na stanowisko kelnerka Barmanka Praca na terenie Redy w godzinach 11-21 oraz w weekendy 11-22

Poszukujemy jednej osoby na pełen etat oraz jednej osoby na weekendy.

Główne obowiązki: obsługa klienta wydawanie dań oraz napoi utrzymanie czystości , przyjmowanie zamówień telefonicznych .

Oferujemy: umowę o pracę pracę w systemie zmianowym, praca również w weekendy elastyczny grafik praca od zaraz !! Więcej informacji pod numerem telefonu

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 915216977