2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 26 kwietnia 2024

Recepjonista / Recepjonistka - praca na pół etatu

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży technologicznej prowadzimy poniższą rekrutację:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),

  • firmowe wyjazdy i integracje,

  • szkolenia i kursy umożliwiające podnoszenie kompetencji finansowane przez organizacje,

  • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • pracę na pół etatu z możliwością dopasowania godzin pracy.

Twoje zadania:

  • obsługa gości przychodzących do firmy,

  • obsługa korespondecji mailowej, telefonicznej i tradycyjnej,

  • współpraca z innymi działami,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • obsługa urządzeń biurowych.

Czego oczekujemy?

  • wyształcenie wyższe bądź w trakcie studiów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (umożliwiająca komunikacje w mowie i piśmie),

  • podstawowa znajomość pakietu Office,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji międzyludzkich,

  • chęc dalszego rozwoju i samodoskonalenia,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to konieczne, najważniejsza jest Twoja motywacja i chęć.

Jeśli zainteresowała Cię oferta zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 222 410 albo do aplikacji poprzez portal OLX.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914650421