2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Grunwald
Dodane 08 maja 2024

Recepcjonistka Wellness & SPA

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CITY PARK HOTEL & RESIDENCE zatrudni RECEPCJONISTKĘ WELLNESS & SPA

Do naszego wyjątkowego SPA City Garden SPA by L Occitane sygnowanego znaną marką - L Occitane poszukujemy uśmiechniętej i charyzmatycznej recepcjonistki.

Jakie będą Twoje zadania:

  • umawianie, rozliczanie wizyt w naszym SPA,

  • profesjonalna obsługa Gości SPA,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, SPA,

  • dbanie o ekspozycję towarów przeznaczonych do sprzedaży

  • aktywna sprzedaż oferowanych usług

Jeśli to właśnie TY poradzisz sobie z powyższymi zadaniami, a Twoja mocna strona to m.in. dobra organizacja pracy, elastyczne podejście do jej wykonania, dbałość o szczegóły i znajomość języka angielskiego pozwalająca Ci na swobodną komunikację, to znaczy, że czekaliśmy właśnie Ciebie!

Zapewniamy:

  • pracę w prestiżowym obiekcie w centrum Poznania

  • umowa zlecenie 80-120 h/mc

  • profesjonalny i koleżeński Zespół

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • strój służbowy o którego czyszczenie nie musisz się martwić

  • zniżki w licznych outletach City Parku

  • możliwość dofinansowania karty Multisport

Oczekujemy:

  •     Wysokiej kultury osobistej,

  •     Łatwości w komunikacji,

  •     Pracowitości,

  •     Dobrej znajomości języka angielskiego,

  •     Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,

  •     Uczciwości,

  •     Podstawowych umiejętności sprzedażowych,

  •     Umiejętności pracy w zespole,

  •     Świadczenia usług na wysokim poziomie,

  •     Znajomości branży Beauty,

Oferujemy:

  •     System motywacyjny,

  •     Pakiet Socjalny,

  •     Pracę w młodym, dynamicznym Zespole,

  •     Pracę z najlepszymi produktami kosmetycznymi,

  •     Szkolenia branżowe,

  •     Przyjazne i prestiżowe Środowisko,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z załączeniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.City Garden SPA by L Occitane

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 679880647