2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Bronowice
Dodane 17 kwietnia 2024

RECEPCJONISTKA w salonie masażu

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Salon masażu balijskiego I tajskiego poszukuje recepcjonistki - NOWA HUTA (Osiedle Złotego Wieku)

Twój zakres obowiązków:

·       Przyjmowanie klientów i udzielanie wstępnych informacji o masażach i kosmetykach;

·       Obsługa rozmów telefonicznych i zapisywanie klientów w systemie Booksy;

·       Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;

·       Prowadzenie firmowej kasy fiskalnej;

·       Wsparcie innych współpracowników w organizacji przestrzeni do zabiegów zapewniając najwyższy poziom obsługi Klienta.

Nasze wymagania:

·     Lubisz ludzi i dobrze się czujesz w relacjach z klientami;

·     Masz status studenta;

·     Masz duże poczucie odpowiedzialności, również za powierzoną gotówkę;

·     Potrafisz postępować zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami dbając jednocześnie o ich przestrzeganie przez współpracowników;

·     Komunikujesz się w języku angielskim i swobodnie posługujesz się MS Office

(w szczególności exel);

·       Masz przyjemną aparycję. Uśmiech wymagany bezwzględnie :) ;

·       Jesteś dyspozycyjna i angażujesz się w realizację wytyczonych celów;

·       Jesteś spostrzegawcza oraz dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań;

·       Jesteś komunikatywna i umiesz pracować w zespole.

To oferujemy:

·       Umowę zlecenie ze stawką godzinową 27,70 zł na rękę;

·       Możliwość pracy z osobami z Bali;

·       Praca w przyjemnym wnętrzu, z relaksacyjną muzyką;

·       Elastyczny grafik pracy i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb

(salon otwarty jest w godzinach od 12 do 22, od wtorku do niedzieli);

·       Komfortowe warunki pracy i bardzo miła atmosfera.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 912423232