2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Pomorskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Sopot
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Centrum
Dodane 28 maja 2024

Recepcjonistka w Instytucie Yasumi Sopot

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy do naszego Instytutu Yasumi w Sopocie osoby:

  • z doświadczeniem minimum 1 rok w pracy na podobnym stanowisku w gabinecie kosmetycznym/spa

  • z umiejętnością pracy w zespole oraz tworzenia przyjaznej atmosfery

  • pogodnej, z wysoką kultura osobistą, lubiącej kontakt z klientem

  • z praktyczną znajomością języka angielskiego

  • ze znajmością social mediów, programów biurowych i rezerwacyjnych

  • doskonale zorganizowanej i samodzielnej,

  • z wykształceniem związanym z branżą beauty

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka nad recepcją gabinetu

  • nawiązywanie i dbanie o doskonałe relacje z naszymi klientami

  • koordynacja pracy zespołu

  • dbanie o wizerunek marki

  • udział w działaniach promocyjnych gabinetu

Oferujemy ciekawą, rozwijająca pracę w standardach ogólnopolskiej marki Yasumi, umożliwiającą wielokierunkowy rozwój i praktykę w branży beauty.

Informacje o firmie

Więcej informacji o nas na madison.yasumi.pl/sopot.yasumi.pl oraz na FB i Instagramie

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 851274328