2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonistka w hostelu / Centrum Lublina

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy pracę jako recepcjonistka w naszym hostelu, usytuowanym w samym sercu Lublina.

Obowiązki:

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości,

  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z gośćmi,

  • Obsługa programu Chart oraz portalu Booking.com,

  • Rozliczanie gości.

Godziny pracy: 14:00 - 22:00, bez zmian nocnych.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i cenisz pracę z ludźmi, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Oferujemy płatne szkolenie, które przygotuje Cię do samodzielnej pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz zgłoszeniowy.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 872682472