2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wawer
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka w firmie IT

Wynagrodzenie

4 651 - 5 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma specjalizująca się w branży IT poszukuje osoby na stanowisku Recepcjonistka.

Proponowane stanowisko to praca w pełnym wymiarze jako wsparcie działu administracyjnego.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kierowanie połączeń telefonicznych

  • Odbieranie i wysyłanie korespondencji oraz paczek

  • Prowadzenie ewidencji wpływu i wypływu pism i dokumentów

  • Przyjmowanie i przekazywanie wiadomości dla gości oraz pracowników

  • Obsługa recepcji, w tym dbanie o porządek i estetykę w pomieszczeniu recepcji

  • Koordynowanie rezerwacji sal konferencyjnych

  • Składanie zamówień na biurowe artykuły niezbędne do pracy recepcji

  • Wsparcie działu administracyjnego

  • Archiwizacja dokumentów

  • Wprowadzanie faktur kosztowych do programu

  • Tworzenie zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, takich jak telefon, faks i drukarka

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętności organizacyjne, takie jak zarządzanie czasem i planowanie spotkań

  • Zdolność do pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i dyskretności w utrzymanie poufności informacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia rozwoju zawodowego

  • prywatna opieka zdrowotna

  • premia uznaniowa

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 890163475