2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Toruń
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonistka/ta - Hotel Przystanek Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Hotel Przystanek Toruń poszukuje osoby na stanowisko:

 Recepcjonistka /Recepcjonista

Oferujemy:

- Pracę w młodym dynamicznym zespole

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne zarobki

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Opis stanowiska:

- Praca w systemie 12/24 również zmiana nocna

- Obsługa gości hotelowych: meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur oraz innych dokumentów

- Wprowadzanie rezerwacji online oraz bezpośrednich

- Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości

- Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania:

- Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

- Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

- Znajomość programu Microsoft Office

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pamiętaj o dodaniu klauzuli:

a) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę”.

b) „Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 663525800