2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonistka/ta,

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze to ogłoszenie jest dla Ciebie. Ośrodek Hyrny w Zakopanem zatrudni osobę na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty

Zakres obowiązków:

  • Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości,

  • Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych, dokonywanie rezerwacji w systemie,

  • Rozliczenie pobytu gości,

  • Obsługa centrali telefonicznej, a także innych urządzeń biurowych tj. komputer, ksero, faks, terminal płatniczy,

  • Sporządzanie raportów i przesyłanie do odpowiednich działów,

  • Współpraca z innymi działami obiektu,

  • Przekazywanie przełożonym uwag i skarg złożonych przez gości,

  • Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza recepcji,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku obiektu,

  • Wykonywanie obowiązków marketingowych polegających na: wdrażaniu strategii marketingowej firmy, działań promocyjnych i reklamowych

  • Przyjmowanie reklamacji

  • Wsparcie klienta w procesie rezerwacji

  • Praca zmianowa (również w porze nocnej)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Nasze wymagania:

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania świadomych decyzji,

  • zorganizowanie, kreatywność, samodzielność, optymizm,

  • zdolności sprzedażowe,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

Oferujemy: szkolenie do pracy na zajmowanym stanowisku wynagrodzenie płatne zawsze w terminie możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Pracę na dłuższy okres czasu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 661947246