2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Podlaskie
  6. Sekretariat, recepcja - Tołcze
Dodane 05 maja 2024

Recepcjonistka/ Sekretarka

Lokalizacja

Tołcze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Adler Agro sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka - Sekretarka

(miejsce pracy: Nowa Siedziba w Tołczach k. Białegostoku)

Opis stanowiska:

  • prowadzenie bieżących spraw administracyjnych biura

  • obsługa Recepcji/ Sekretariatu: wprowadzanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rozdział i dystrybucja wewnętrzna korespondencji, zamawianie przesyłek kurierskich, wysyłanie korespondencji

  • prowadzenie wydatków firmowych: zakup art. biurowych, spożywczych i innych

  • odbieranie telefonów, łączenie rozmów telefonicznych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doskonała organizacja pracy

  • samodzielność

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju.

Przyślij do nas swoje CV ze zdjęciem z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adler Agro Sp. z o.o.  w Zaściankach, Szosa Baranowicka 62A, 15-521 Zaścianki moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i w zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

Tytuł zgłoszenia: „Recepcjonistka/ Sekretarka” na adres: praca(at)adleragro.pl

Lokalizacja

Tołcze,

Podlaskie

Podlaskie, Tołcze
ID: 915246500