2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gliwice
  7. Sekretariat, recepcja - Sośnica
Euro-Kas SA
Dodane 10 czerwca 2024

Recepcjonistka / recepcjonista w salonie samochodowym

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Euro-Kas SA z siedzibą w Katowicach od ponad 30 lat oferuje klientom najwyższej jakości doradztwo w zakupie samochodów nowych i używanych oraz profesjonalny serwis w ramach dealerstwa marek Volvo, Kia i SsangYong a od niedawna również w zakresie rowerów, skuterów i innych pojazdów elektrycznych w ramach salonu marki Eurokas SPORT.

Aktualnie poszerzamy zespół naszych współpracowników. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Witanie przybyłych osób oraz udzielanie odpowiedniej pomocy i informacji.

  • Kierowanie przybyłych osób do właściwego miejsca.

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę

  • Odbieranie telefonów oraz odpowiadanie na zapytania telefonicznie lub mailowo.

  • Przyjmowanie oraz przygotowanie poczty i przesyłek kurierskich.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobre umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne), gwarantujące przejrzystą komunikację z klientami, dostawcami oraz innymi pracownikami.

  • Umiejętność zarządzania czasem.

  • Umiejętność zachowania spokoju w skomplikowanych sytuacjach.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Miła aparycja

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 919517984