2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Bemowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista w Przychodni Weterynaryjnej

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko Recepcjonisty. Zapraszamy do składania aplikacji kandydatów, którzy wyróżniają się profesjonalizmem, starannością i doskonałą obsługą klienta.

Oferujemy pracę w systemie zmianowym, również w weekendy.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w pracy z klientami w sferze medycznej, weterynaryjnej

  • Zainteresowanie rozwijaniem się poprzez szkolenia interpersonalne

  • Sprawna organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość branży weterynaryjnej mile widziana, ale niekonieczna

Obowiązki:

  • Profesjonalna i dyskretna obsługa Klientów – zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna

  • Ewidencja i porządkowanie dokumentacji

  • Koordynacja zamówień i dostaw z hurtowniami

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Obsługa dedykowanego systemu rejestracji Klientów i Pacjentów

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach

  • Elastyczny system zmianowy, uwzględniający również dni weekendowe

  • Umowę-zlecenie. Później - możliwość przejścia na Umowę o pracę.

Jeżeli jesteś osobą, która potrafi wyznaczać standardy w obszarze obsługi klienta i szuka miejsca, w którym będzie mogła wykorzystać swoje kompetencje na rzecz dobra zwierząt, zachęcamy do przesłania swojego CV.

Oczekujemy na Twoją aplikację.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 860424312