2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Kielce
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista w GRAND HOTEL * * * * Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Turystyczne „Łysogóry” Sp. z o. o. w Kielcach zatrudni:

Recepcjonistkę/Recepcjonistę w GRAND HOTEL * * * * Kielce

Twój zakres obowiązków:

  • praca w bezpośrednim kontakcie z Gościem – zakładanie i rozliczanie rezerwacji, udzielanie informacji na temat usług hotelu i atrakcji w mieście,

  • obsługa systemu hotelowego, korespondencja mailowa, odbieranie telefonów,

  • dbałość o wysoki standard obsługi gości, przestrzeganie zasad działania firmy,

  • utrzymanie czystości i porządku w przestrzeni obejmującej stanowisko pracy.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Gośćmi,

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • dyspozycyjność i elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużym miejskim hotelu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 810291327