2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gliwice
  7. Sekretariat, recepcja - Bojków
DROFI CLEANING
Dodane 14 czerwca 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista | ULTRA-PADEL GLIWICE |

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Gliwice, ul. Bojkowska 37

Stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka

Typ zatrudnienia: Pełny etat

Kiedy: Stanowisko dostępne od lipca

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej i uśmiechniętej osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki na naszych nowoczesnych kortach do padla. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i lubisz pracę z ludźmi, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Obsługa klientów na recepcji

Zarządzanie rezerwacjami kortów

Udzielanie informacji na temat oferty kortów, dostępnych treningów i wydarzeń

Obsługa systemu rezerwacyjnego

Sprzedaż drobnych artykułów sportowych i napojów

Utrzymanie porządku w recepcji i strefie klienta

Wsparcie w organizacji eventów sportowych

Wymagania:

Status studentki / studenta

Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

Dobra organizacja pracy i samodzielność

Podstawowa znajomość języka angielskiego

Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych

Zamiłowanie do sportu, w szczególności do sportów rakietowych, będzie mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Dostęp do kortów i możliwość korzystania z oferty sportowej

Pakiet socjalny, w tym karta Multisport i prywatna opieka medyczna

Elastyczne godziny pracy

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy pasję do padla!

Kontakt:

Telefon: 50*******18

Serdecznie zapraszamy do aplikowania! ;)

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 920571236