2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonistka, recepcjonista, student, studentka, hotel

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Czarna Róża poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Praca w systemie zmianowym, dwunastogodzinnym (dzień/noc).

Mile widziany student/studentka.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów

- duże zaangażowanie i sumienność

  • otwartość i swoboda w kontakcie z klientem

Obowiązki:

- praca na recepcji: przyjmowanie rezerwacji, meldowanie gości, rozliczanie oraz wymeldowanie

- Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości

- Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

- praca przy bufecie śniadaniowym: obsługa oraz pomoc.

wynagrodzenie: 25-30 zł netto za godzinę

Umowa zlecenie.

CV w formacie pdf wraz ze zdjęciem prosimy przesłać za pomocą portalu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji tej i przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Tym samym zgadzam się na administrowanie danymi przez firmę Hotel Czarna Róża z siedzibą w Toruniu. Jednocześnie informuję, że wszelkie podane przeze mnie dane są dobrowolne i w każdej chwili mam prawo do wglądu w ich treść i ich zmiany oraz usunięcia”

Informujemy, że aplikacje będą przechowywane na potrzeby rekrutacyjne przez okres dwóch miesięcy.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 915463261