2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wilanów
Dział HR
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista - Pracownik sekretariatu - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie rekrutacji i zarządzania projektami w terenie. Należymy do Grupy Kapitałowej OEX S.A. działającej w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Recepcjonistka / Recepcjonista - Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Obowiązki:

  • sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości

  • prowadzenie bieżącej ewidencji oraz terminarza sal konferencyjnych

  • obsługa telefonu oraz firmowej poczty elektronicznej, wysyłka korespondencji w punkcie pocztowym i na miejscu w biurze

  • segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów za pomocą Elektronicznego Obiegu Dokumentów

  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze

  • drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów

  • organizacja zebrań, konferencji, spotkań i wyjazdów służbowych

  • wsparcie przełożonych w bieżącej organizacji i obsłudze biura

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • obsługa pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, wielozadaniowość

  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w systemie zmianowym w godzinach: 08.00 - 16.00 oraz 10.00 - 18.00

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • narzędzia służbowe: komputer oraz telefon komórkowy

  • pracę w nowoczesnym biurowcu (Warszawa, Wilanów)

  • możliwość nauki języka angielskiego

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • profesjonalne wdrożenie na stanowisko oraz stałe wsparcie przełożonych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 902671473