2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Dziwnówek
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista - obsługa biura i recepcji ośrodka

Lokalizacja

Dziwnówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do zespołu firmy "Hotele ADC" posiadającej sieć ośrodków wypoczynkowych nad morzem w woj. zachodniopomorskim

Poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Contessa" Dziwnówku

Zakres obowiązków

  • obsługa rezerwacji gości indywidualnych,

  • obsługa gości przyjeżdżających i wyjeżdżających - dokonywanie rozliczeń finansowych

  • prowadzenie raportów i zestawień statystycznych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pobytem uczestników (osób niepełnosprawnych) turnusów rehabilitacyjnych z PFRON

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • kultury osobistej, otwartości,

  • sumienności, zdolności analitycznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia CV przez OLX lub drogą mailową.

Szczegóły lub pytania do oferty uzyskać można telefonicznie.

Lokalizacja

Dziwnówek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dziwnówek
ID: 916578174