2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 15 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - Hotel Royal Modlin

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

4- gwiazdkowy Royal Hotel w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonistki lub Recepcjonisty

Opis stanowiska:

- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości,

- Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie Gości, przeprowadzone zgodnie ze standardami, ale zawsze z indywidualnym podejściem do każdego z nich,

- Odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom lub łączenie telefonów do innych osób,

- Współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,

- Umiejętność sprawnego wystawiania faktur i obrotu płatnościami Gości,

- Określanie oraz realizacja dodatkowych potrzeb Gości

Wymagania:

- Doświadczenie w branży hotelarskiej oraz obsłudze klienta,

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

- Wysoka kultura osobista, dobra prezencja oraz grooming,

- Nastawienie na najwyższą jakość obsługi,

- Naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,

- Elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, empatia,

- Znajomość branży HoReCa mile widziana,

Zapewniamy zatrudnienie w gronie profesjonalistów i pasjonatów w dynamicznie rozwijającym się miejscu.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV, poprzez formularz aplikacyjny lub do kontaktu z Kierownikiem Recepcji – nr tel: 53*******03

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 640986476