2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kępno
Dodane 18 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista Hotel Kamiński Kępno

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem gości (meldowanie/ wymeldowanie)

Prezentowanie oferty hotelu

Obsługa rezerwacji indywidualnych

Fakturowanie pobytów

Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu

Efektywna współpraca z innymi działami w obiekcie

Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane) Znajomość języka angielskiego

Sumienność , dokładność

Gotowość na pracę zmianową w weekendy i święta

Znajomość środowiska Word/Excel (mile widziana)

My zaoferujemy Tobie:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Szerokie możliwości rozwoju w ramach grupy

Pracę w oparciu o umowę o pracę Stabilne warunki zatrudnienia

Pracę zmianową

Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesyłanie cv w odpowiedzi na ogłoszenie. Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 630416480