2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Krynica Morska
Dodane 11 czerwca 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista - Hotel Kahlberg*** Krynica Morska

Wynagrodzenie

6 200 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krynica Morska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Kahlberg to obiekt z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycja na mapie turystycznej Mierzei Wiślanej. Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Hotelu Kahlberg.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem, a Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Krynica Morska

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, bieżąca obsługa gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów obsługi
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych, pobytu i korzystania z pozostałych usług hotelu
  • Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania:

·       bardzo dobra organizacja pracy

·       umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji

·       komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność

·       pozytywne nastawienie

·       wysoka kultura osobista

·       umiejętność pracy w zespole

·       znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·       znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb
  • szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość zakwaterowania lub dofinansowania kosztów dojazdu
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • posiłek w pracy
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

Lokalizacja

Krynica Morska,

Pomorskie

Pomorskie, Krynica Morska
ID: 698553366