2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wielkopolskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Poznań
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Naramowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista DAY SPA

Wynagrodzenie

3 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Do pracy na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki w salonie kosmetycznym poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby.

Obowiązki

- przygotowywanie grafiku stylistek,

- obsługa systemu do zarządzania salonem,

- obsługa skrzynki mailowej, kontrolowanie przepływu dokumentów i korespondencji

- obsługa kasy fiskalnej i terminala,

- dbanie o najwyższy poziom obsługi,

- obsługa social mediów

- sporządzanie raportów i dbanie o stan asortymentu (zakupy i zamówienia)

- dbanie o ogólny porządek w salonie,

Oczekujemy

-zaangażowania i dyspozycyjności

- umiejętności obsługi arkuszy kalkulacyjnych

- umiejętności organizacyjnych,

Praca zmianowa pełen etat lub wg potrzeb. Mile widziana osoba studiująca i znająca branżę.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 804819702