2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Toruń
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista – Bangkok Masaż Tajski & SPA

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w masażu

azjatyckim. Nasz lokal to miejsce, gdzie pasja do relaksu łączy się z tradycją tajskich technik masażu. Poszukujemy zaangażowanej, uśmiechniętej i kontaktowej osoby do naszego zespołu na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty.

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa klienta,

  • Rezerwacja wizyt (telefoniczna, Booksy, SM),

  • Dobra znajomość oferowanych usług i produktów,

  • Aktywna sprzedaż usług oraz produktów,

  • Sporządzanie zamówień i pilnowanie stanów magazynowych,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

 Oczekujemy

  • Wysokiej kultury osobistej i miłego usposobienia,

  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji z klientem,

  • Umiejętności sprzedażowych,

  • Dyspozycyjności w tygodniu oraz w poszczególne weekendy,

  • Komunikatywnego języka angielskiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie,

  • Stawkę godzinową – na start 27,70 zł brutto,

  • Pełne szkolenie przygotowujące do pracy,

  • Elastyczny grafik,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Konkursy sprzedażowe,

  • Comiesięczne darmowe usługi,

  • Zniżki na usługi i produkty.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX lub na adres rekrutacja.torun”małpa”spabangkok.pl wraz z tytułem "Aplikacja na stanowisko recepcjonistka/recepcjonista – Bangkok Masaż Tajski & SPA".

Odpowiemy na zgłoszenia wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 904414281