2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Lesko
Dodane 23 kwietnia 2024

recepcjonistka/recepcjonista

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Resort POŁONINY poszukuje osoby do Recepcji hotelowej

Twój zakres obowiązków:

• Profesjonalna i miła obsługa Gościa, dbałość o jego komfortowy pobyt w Hotelu zgodnie z wymogami i standardami pracy

• Check in / check out

• Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji

• Wystawianie dokumentów finansowych

• Zmiany dzienne i wieczorne

• Współpraca z innymi działami w Resorcie: housekeeping, restauracja, kuchnia, księgowość

Nasze wymagania:

• Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta (dyspozycyjność)

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Uczciwość,

• Zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

• Szkolenie stanowiskowe oraz szkolenia zawodowe

• Możliwość rozwoju i awansu

• Premię uznaniową

CV prosimy przesyłać poprzez formularz olx.pl, lub dostarczyć osobiście do Recepcji Resortu POŁONINY /Bukowiec 81, 38-610 Polańczyk

do CV prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez POŁONINY II Maria Bocheńska-Jafiszow, Bukowiec 81, 38-610 Polańczyk, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Lokalizacja

Lesko,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lesko
ID: 909068602