2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka/ recepcjonista

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Z naszymi Klientami nawiązujemy partnerskie relacje oraz kompleksowo i profesjonalnie wspieramy ich w rozwoju biznesu.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Recepcjonistki/Recepcjonisty

Miejsce pracy: Warszawa Włochy, ul. Jutrzenki

Godziny pracy: 8-16/10-18 (pn-pt)

Na stanowisku recepcjonistki będziesz odpowiedzialny za:

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych Klientów i Partnerów biznesowych;

  • Organizację pracy recepcji;

  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (współpraca z kurierami i dostawcami usług);

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze;

  • Organizację i obsługę spotkań na terenie biura;

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań;

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Bieżącą współpracę ze wszystkimi działami firmy;

  • Wsparcie administracyjne kierownictwa oraz pracowników;

  • Współpracę z pozostałymi działami firmy;

  • Inne zadania administracyjne.

Czekamy na Ciebie jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła.

Na tym stanowisku może Ci się przydać:

  • Biegła obsługa komputera (MS Office, MS Excel);

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność pracy w zespole.

W naszej firmie stawiamy na relacje, u nas możesz liczyć na swobodną i życzliwą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu i przełożonych.

Ze swojej strony zapewniamy również:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w odnoszącej sukcesy polskiej firmie;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Niezbędne narzędzia (komputer, telefon);

  • Półroczny system premiowy;

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość własnego rozwoju;

  • Prywatną opiekę medyczną Enel-Med;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914176291