2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Warszawa Wola, Rondo Daszyńskiego, Polska

Firma: Betfan Sp. z o.o.

O firmie:

Betfan Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą usług zakładów sportowych w Polsce. Nasza firma zapewnia szeroki zakres zakładów sportowych online oraz dostęp do naszych punktów stacjonarnych w całym kraju. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i doskonałego doświadczenia użytkownika.

Stanowisko: Recepcjonistka

Opis stanowiska: Zależy nam, aby osoba na tym stanowisku była otwarta, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. Będzie ona pierwszym punktem kontaktu dla pracowników biura oraz gości zewnętrznych. W jej obszarze będzie wsparcie administracyjnie pracowników w ich sprawach codziennych oraz koordynowanie podstawowych potrzeb biura. Nasz zespół Administracji liczy 3 osoby, także nie będziesz sam/a - zawsze będziesz mieć wsparcie koleżanek/gów z naszego Zespołu ! :)

Zakres obowiązków:

  • Praca w systemie pon-czw 9-17

  • Przyjmowanie gości zewnętrznych

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej: na miejscu w firmie oraz w placówkach pocztowych

  • Realizacja zamówień: spożywczych, art biurowych i innych, wg potrzeb

  • Kontakt z obsługą budynku

  • Organizacja spotkań w kalendarzu firmowych

  • Bieżące wsparcie biura i pracowników

  • Dbanie o porządek i czystość w biurze

  • Organizacja i koordynowanie drobnych eventów w firmie

  • Sporadycznie załatwianie spraw firmowych na mieście

Wymagania:

  • Status studenta, tylko osoby do 26r życia

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Dobra organizacja czasu i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie

  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii

  • Atmosferę pełną śmiechu i pozytywnej energii - bo u nas praca to przyjemność, nie męka!

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie

  • Prywatny pakiet medyczny oraz pakiet sportowy

Preferowana forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć sukces Betfan, prześlij swoje CV już dziś !

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912690890