2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Toruń
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista

Wynagrodzenie

27,70 - 28,20 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butikowy, 4-gwiazdkowy Hotel 1231 w Toruniu poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • witanie i przyjmowanie gości hotelu zgodnie z najwyższymi standardami;

  • bieżąca obsługa gości wraz z rozliczeniem;

  • obsługa rezerwacji - z portali, mailowych i telefonicznych;

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych;

  • obsługa urządzeń biurowych;

  • współpraca z innymi działami hotelu w celu świadczenia usług najwyższej jakości;

  • dbanie o dobry wizerunek hotelu;

WYMAGANIA:

  • status studenta;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

  • dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu;

  • umiejętność pracy w trybie nocnym i zmianowym, również w weekendy i święta;

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

  • dobra znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie atutem;

  • umiejętność organizacji pracy własnej;

  • sumienność i wysoka kultura osobista;

OFERUJEMY:

  • pracę w recepcji renomowanego hotelu 4*

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • pakiet niezbędnych szkoleń;

  • system premiowy;

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego;

  • karta Multisport dostępna po 3 miesiącach pracy;

Jeśli czujesz, że jesteś właściwym kandydatem i chcesz podjąć się ciekawych wyzwań, prosimy o przesłanie aplikacji przez OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Smooth Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Przedzamcze 6, (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 660390287