2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wawer
Dodane 26 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

XDISC S.A. - polska firma istniejąca na rynku od ponad 20 lat zajmującą się tłoczeniem płyt CD/DVD/WINYLI poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa recepcji,

  • odbieranie telefonów, w tym od klientów zagranicznych i przekierowywanie do właściwych osób

  • przyjmowanie i obsługa gości,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów, etc.,

  • organizowanie podróży służbowych (hotele, bilety),

  • współpraca z firmą sprzątającą, zgłaszanie usterek itp.

  • wprowadzanie kontrahentów do systemu ERP,

  • zamawianie art. biurowych, spożywczych, tonerów itp.

  • ewidencjonowanie korzystania z auta służbowego

  • wsparcie Działu Logistyki w generowaniu listów przewozowych

  • wykonywanie zleconych przez przełożonego zadań administracyjnych.

Wymagania:

  • w trakcie studiów zaocznych - status studenta

  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym

  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej,

  • umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie

  • odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierające następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 634941603