2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Pobiednik Mały
Dodane 14 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Pobiednik Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

·        zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji;

·        przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych;

·        dbanie o wizerunek recepcji i sali konferencyjnych;

·        obsługa skrzynki e-mailowej oraz korespondencji;

·        zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów między działami;

·        współpraca z kurierami oraz innymi dostawcami usług;

·        zamawianie artykułów biurowych, weryfikacja potrzeb w tym            zakresie;

·        realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura;

·        realizacja zadań zlecanych na bieżąco;

·        budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Nasze wymagania

·        zaangażowanie;

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie;

·        doskonała organizacja czasu pracy;

·        skrupulatność i uważność, odpowiedzialność za powierzone zadania;

·        umiejętność układania zadań według priorytetów;

·        wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;

Oferujemy

·        Pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku;

·        Atrakcyjne wynagrodzenie;

·        Możliwość dalszego rozwoju;

·        Niezbędne narzędzia do pracy;

Lokalizacja

Pobiednik Mały,

Małopolskie

Małopolskie, Pobiednik Mały
ID: 918293324