2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Błonie
Dodane 28 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BorgWarner eMobility w Passie (k. Błonia) jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Powstają w nim części do pojazdów elektrycznych, hybrydowych oraz spalinowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista.

Nasze wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowanie długofalowych relacji oraz dbałość o nie,

  • Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy,

  • Inicjatywa w pracy oraz silna motywacja do samodoskonalenia i rozwoju,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2,

  • Prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu BorgWarner eMobility w zakresie organizacji spotkań biznesowych, wizyt klientów zewnętrznych, onboardingu nowych pracowników, administracji dokumentacją a przede wszystkim troska o budowanie przyjaznego i profesjonalnego miejsca pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w dynamicznym zespole oraz pośredni udział w toczących się projektach,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów wspierających work-life balance.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 918189026