2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Piecki-Migowo
Dodane 27 maja 2024

Recepcjonistka / Opiekun klienta w klinice medycznej

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Kim jesteśmy?

Garden Clinic to holistyczne centrum, które powstało z pasji do zdrowego stylu życia. Tworzymy miejsce, w którym nasi goście i pacjenci będą mogli kompleksowo zadbać o siebie w obszarach medyny, fitnessu i zdrowego odżywiania. Chcemy umożliwić naszym klubowiczom korzystanie z pomocy różnych specjalistów (m.in. lekarzy, fizjoterapetów, trenerów, dietetyków i psychologów) w jednym miejscu.

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami oraz gośćmi Garden Clinic,

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta na najwyższym poziomie,

  • Udzielanie informacji o oferowanych usługach, aktualnych promocjach oraz nowościach w klinice,

  • Dbanie o wizerunek własny oraz wizerunek kliniki, Współpraca z wewnętrznym zespołem specjalistów,

  • Obsługa narzędzi rejestracyjnych (m.in. Booksy, ZnanyLekarz itp).

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku recepcjonisty w prywatnej placówce medycznej / gabinecie kosmetologii / gabinecie medycyny estetycznej,

  • Nastawienie proaktywne - umiejętność podejmowania inicjatywy, myślenie perspektywiczne i realizowanie działań wyprzedzających,

  • Umiejętność budowania relacji w szczególności w placówce premium,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Mile widziane zainteresowanie tematami “beauty” oraz “zdrowie”.

Oferujemy

  • Wyjątkową możliwość rozwoju - będziesz częścią zespołu w miejscu, gdzie kreatywność i innowacje będą na porządku dziennym,

  • Rodzinną atmosferę oraz wsparcie - zespół Garden Clinic to nie tylko niesamowici specjaliści ale również pomocni i życzliwi koledzy z pracy,

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb,

  • Rabaty pracownicze na usługi kliniki.

    Jeżeli jesteś zainteresowany/a współtworzeniem z nami Garden Clinic to wyślij swoje CV wraz z kilkoma zdaniami o sobie na adres praca a gardenclinic.pl.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 893963919