2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konstancin-Jeziorna
Dodane 22 maja 2024

Recepcjonistka-Obiekt Rządowy Premium-wymagany angielski

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for Business Sp. z. o.o., poszukuje dla swojego klienta Kandydatki na stanowisko:

RECEPCJONISTKI

Miejsce Pracy: Konstancin-Jeziorna (obiekt Państwowy )

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji

  • wprowadzanie gości

  • obsługa maili

Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • miła aparycja

  • biegła obsługa komputera

  • niekaralność

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nie zastanawiaj się dłużej. Skontaktuj się z nami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 805345473