2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Skawina
Dodane 22 maja 2024

Recepcjonistka - Kuźnia Formy - Studio Treningu i Klub fitness

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstające Studio Treningu Personalnego i Klub Fitness - Kuźnia Formy poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki:

  • Wsparcie w tworzeniu pozytywnego wizerunku Klubu

  • Profesjonalna obsługa klientów

  • Aktywne promowanie oferty Klubu oraz pomoc w doborze odpowiednich usług.

  • Skuteczne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z gośćmi klubu.

  • Obsługa stacjonarnej i telefonicznej sprzedaży karnetów i produktów klubowych

  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.

  • Aktywny udział w promocji i działaniach marketingowych Klubu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

  • Samodzielność w działaniu i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Mile widziane doświadczenie w branży fitness

  • Doskonała komunikatywność i zdolności interpersonalne

  • Pasja do fitnessu i zdrowego stylu życia

  • Status studenta / ucznia

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Wynagrodzenie godzinowe + system prowizyjny

  • Pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb stanowiska.

Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV !!!

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 920289156