2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wałcz
Dodane 02 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Koordynator świadczeń zdrowotnych

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Rehabilitacyjno Medyczne Reha Medica zatrudni Recepcjonistkę / Rejestratorkę Medyczną w Wałczu województwo Zachodniopomorskie .

Podstawowe obowiązki

·         organizacja pracy recepcji

·         bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

·         obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni

·         udzielanie pacjentom podstawowych informacji dot. oferowanych usług

·         przyjmowanie i rozliczanie płatności, kasa fiskalna, terminal płatniczy

·         przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji pacjenta w systemie

·         nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich

·         pomoc w realizacji zadań zlecanych przez Fizjoterapeutów

Wymagania:

·         doświadczenie w osobistej i telefonicznej obsłudze klienta

·         mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

·         dyspozycyjność

·         doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

·         bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

·         umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         praktyczna znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

·         praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

·         wysoka kultura osobista

·         pozytywne podejście do życia, obowiązków, pomocy innym

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym 08.00- 16.00 11.00-19.00

Oferujemy:

·         satysfakcjonujące wynagrodzenie

·         system motywacyjny w postaci premii, docenimy także Twoje pomysły i kreatywne działania

·         świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy

·         możliwość rozwijania swoich kompetencji

·         pracę w młodym i dynamicznym zespole

·         współpracę na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na podany w ogłoszeniu adres email

prosimy o zamieszczenie informacji dotyczącej zatrudnienia Wałcz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 908891470