2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 16 kwietnia 2024

Rejestratorka medyczna- klinika stomatologiczna

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem i chęcią zapewnienia naszym pacjentom profesjonalnej obsługi, poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty w klinice stomatologicznej. Będzie nam miło powitać w naszym zespole odpowiedzialną, pozytywnie nastawioną i uśmiechniętą osobę.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Wysoka kultura osobista w kontakcie z pacjentami

  • Miłe usposobienie

  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej

  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie

  • Obsługa komputera, praktyczna znajomość Ms Office (Word, Excel) oraz urządzeń dodatkowych (skaner, drukarka, kasa/drukarka fiskalna, terminal płatniczy)

  • Doświadczenie pracy w klinice stomatologicznej mile widziane

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa pacjenta

  • Potwierdzanie, umawianie i rozliczanie wizyt

  • Nadzorowanie terminarza

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Dbanie o porządek i organizację pracy recepcji

  • odpowiedni strój

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin- pół etatu

  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Pracę w nowoczesnej klinice stomatologicznej w gronie lekarzy specjalistów z dziedziny stomatologii

  • Elastyczne godziny pracy (godziny otwarcia kliniki od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w przyszłości także soboty w godzinach 9:00-14:00)

Prosimy o przesłanie CV na adres emial lub kontakt telefoniczny. W Cv prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 903688691