2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubuskie
  6. Sekretariat, recepcja - Zielona Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Kasjerka w Toyota Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Toyota w Zielona Góra - „ J. P. J. Auto” Spółka z o. o.

Diler Roku 2019, 2020 i 2021

Poszukuje na stanowisko :

RECEPCJONISTKA / KASJERKA

Umowa o pracę - na pełen etat

Obowiązki :

- obsługa Klientów Stacji Dilerskiej (telefoniczna /mailowa / osobista)

- obsługa połączeń telefonicznych ( przychodzących i wychodzących )

- nadzór i ewidencja korespondencji firmowej i  zarządzanie obiegiem dokumentów

- ścisła współpraca z wszystkimi działami Stacji Dilerskiej

- prowadzenie kasy ( przyjmowanie wpłat, prowadzenie raportów kasowych, itp.)

- utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku i dbanie o porządek w poczekalni klientów

- praca z dokumentacją związaną z likwidacją szkód komunikacyjnych

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- godziny pracy : poniedziałek - piątek 8.00-16.00 / 10:00-18:00 oraz 1 lub 2 soboty w miesiącu: 8.00-14.00

- w perspektywie możliwość awansu w strukturach firmy

- przyjazną kulturę organizacyjną oraz zgrany zespół;

- udział w szkoleniach  ( certyfikat j Recepcjonistki Toyoty )

Oczekujemy:

- poprawnej polszczyzny  i komunikatywności

- samodzielności i dobrej organizacji pracy

- pozytywnego nastawienia do pracy i ludzi

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- osoba NIEPALĄCA

Autoryzowany Diler Toyoty „ J. P. J. Auto” Sp. z o.o.

Ul. Wrocławska 65c, 65-218 Zielona Góra       www.toyota-zg.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " J. P. J. Auto" Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mile widziane CV z załączonym zdjęciem.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 802194679