2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Rypin
Dodane 03 kwietnia 2024

Recepcjonistka Hotel Level Rypin

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Hotel Level poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistka.

 Zakres Obowiązków:

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości i płynnej pracy recepcji

- meldowanie i wymeldowywanie Gości

- przyjmowanie rezerwacji, przedstawianie oferty

- rozliczanie płatności

- wystawianie faktur za usługę hotelową

- obsługa skrzynki pocztowej i telefonu

- dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gości

- wydawanie śniadań i obsługa Gości w restauracji

Oczekujemy:

- dyspozycyjności

- punktualności

- znajomość j. angielskiego

- zaangażowania oraz skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań

- znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych (Microsoft Office)

- umiejętności interpersonalnych i chęci zapewnienia Gościom najwyższej jakości obsługi

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowy atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w systemie zmianowym 6-18, 18-6 wg ustalonego grafiku, około 15 zmian w miesiącu, w tym 2 weekendy pracujące

- szkolenie wstępne

- pracę w miłej atmosferze i młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923"

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 763782142