2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonistka do SPA w Hotelu Polonia Palace

Wynagrodzenie

2 500 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię studentkę Studia Zaoczne w gabinecie masażu znajdującym się w Hotelu Polonia Palace w samym Centrum Warszawy

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad naszym Gościem, klientem od przekroczenia drzwi, aż do wyjścia

  • dbanie o dobre samopoczucie poprzez rozm0wę

  • umawianie wizyt klientów poprzez rozmowy telefoniczne, social media i e-mail

  • opieka nad social media - odpisywanie na komentarze

  • tworzenie relacji w social mediach

  • dbanie o wizerunek i porządek , aby przed każdą wizytą gabinet był idealnie przygotowany dla naszego gościa

  • udzielanie informacji odnoście zabiegów i aktualnych ofert specjalnych

  • umiejętność wykonywania kilka zadań jednocześnie

Wymagania

  • Doradzanie w zakresie masażu ,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • pogodna i otwarta osobowość

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • głębokie rozumienie tematyki wellness i holistycznego podejścia do pielęgnacji,

  • umiejętność doskonałej organizacji pracy,

  • chęć rozwoju i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią, telefoniczną i mailową obsługą Gości;

  • Udzielanie informacji na temat oferty SPA;

  • Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla Gości, przyjmowanie płatności, dokonywanie rozliczeń;

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji;

  • Współpraca z masażystkami;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912464683