2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Świętokrzyskie
  6. Sekretariat, recepcja - Starachowice
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonistka biura obsługi Klienta biznesowego

Wynagrodzenie

5 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma A&R Robert Wierucki szuka osoby do biura obsługi klienta w firmie zewnętrznej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela i Word

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

  • Zaangażowanie, skrupulatność, terminowość

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Recepcjonistki/ Asystentki/ Sekretarki

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, orientacja na klienta i wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • Obsługa korespondencji e-mailowej

  • Obsługa i dbanie o komfort gości

  • Organizowanie oraz koordynowanie spotkań (transfery, rezerwacje i cateringi)

  • Rozliczanie faktur oraz podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)

  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji i dokumentów

  • Zamawianie artykułów firmowych i biurowych

  • Współpracy i komunikacji  z innymi działami w firmie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

  • Pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 913659716