2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Rataje
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonistka - atrakcyjne warunki oraz przyjazna atmosfera pracy

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trendy Hair Fashion to znane i cenione miejsce usytuowane w dogodnej lokalizacji naszego miasta. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem świadczonych usług ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy STUDENTKI lub STUDENTA na stanowisko RECEPCJIONISTKI/RECEPCJONISTY na umowę zlecenia.

Oferujemy:

- Wyjątkowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji

- Pracę w nowoczesnym salonie

- Przyjazną atmosferę pracy

- Elastyczny grafik pracy

Zakres obowiązków

- Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

- Dbanie o porządek w miejscu pracy

- Udział w tworzeniu grafików pracy

-Zapisywanie klientów

-Przygotowanie zamówień i inne

Oczekiwania:

- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- Przyjazne nastawienie do klientów oraz otoczenia

- Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy

-Entuzjazm do pracy i pozytywna energia

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 756419332