2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ursus
Dodane 03 maja 2024

Recepcjonistka/Asystentka w dziale administracji

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma handlowa z Warszawy (Ursus) poszukuje recepcjonistki, która równocześnie będzie wsparciem dla działu administracji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji,
  • obsługa spotkań odbywających się w siedzibie firmy,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • wsparcie działu administracji, oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • samodzielności, dokładności i odpowiedzialności za wykonanie powierzonych zadań,
  • umiejętności obsługi komputera, pakietu MS Office oraz pozostałych urządzeń biurowych,
  • znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane również prawo jazdy.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym umowę o pracę,
  • w pełni wyposażone samodzielne stanowisko pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00,
  • pakiet opieki medycznej,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • wsparcie i miłą atmosferę pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 202 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 671521365