2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Ostrów Wielkopolski
Dodane 02 maja 2024

Recepcjonistka / Asystent Zarządu

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JMP Medical jest polską firmą o zasięgu globalnym, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości mobilnych oraz modułowych pracowni diagnostyki obrazowej. Na rynku międzynarodowym firma realizuje projekty we współpracy m.in. z GE Healthcare, Siemens Healthineers, Philips Healthcare, Canon Medical Systems.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Asystent Zarządu

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Odbieranie telefonów

  • Przyjmowanie gości i nadzór nad  kalendarzem salek konferencyjnych – pilnowanie czystości w salkach przed i po spotkaniach

  • Sporządzanie i dokonywanie zamówień na potrzeby biura

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i administracją budynku

  • Prowadzenie rejestru umów

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji

  • Przygotowanie dokumentów przetargowych

  • Wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych

  • Wsparcie pracowników w organizacji spotkań

  • Komunikacja/ przekazywanie zarządzeń do wiadomości pracowników

  • Pomoc w organizacji spotkań firmowych takich jak wigilia firmowa

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office, zwłaszcza Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktów, dokładność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na współpracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych uprawnień i umiejętności

  • długofalowe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju

  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • miłą atmosferę

  • wsparcie zespołu

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.

 Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMP Medical Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

 Administratorem danych jest JMP Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 63-400 Ostrów wlkp., Przemysłowa 1. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa. Podającemu dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, z tym, że w przypadku uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym podanie danych jest obowiązkowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914473402