2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Żoliborz
Dodane 29 maja 2024

Recepcjonista/tka

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy osoby, która będzie z nas wspierać w tworzeniu największego programu gospodarki o obiegu zamkniętym w Polsce dla opakowań po napojach. Jest to bardzo skomplikowane i wymagające przedsięwzięcie, ale również bardzo satysfakcjonujące. Polska będzie miała 2 największy system kaucyjny w Europie, zaraz po Niemczech. Pozostałe systemy są dużo mniejsze. Mamy do zebrania, transportowania i recyklingu ok 13 miliardów opakowań w całej Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista/tka

Miejsce pracy - Warszawa, Żoliborz

Obowiązki:

  • Dbałość o codzienne funkcjonowania biura (zaopatrzenie, koordynacja firmy sprzątającej)

  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Współpraca z firmami kurierskimi,  pocztą, sądami

  • Redagowanie prostych pism

  • Obsługa gości odwiedzających firmę

  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy

  • Bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy w tym dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz środowiska internetowego

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana studentka/student prawa/administracji

Oferujemy:

  • Możliwość zaangażowania się w ciekawe przedsięwzięcie, które ma kluczowe znaczenie dla Polski

  • Przyjazne środowisko pracy, oparte na profesjonalizmie, szacunku oraz współpracy. Jesteśmy zespołem, który docenia zaangażowanie i wkład każdego pracownika.

  • Szansa na rozwijanie się w środowisku sprzyjającym szybkiemu działaniu i współpracy z różnorodnymi partnerami

  • Przygotujemy Cię do różnorodnych zadań, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności zarówno w obszarze administracyjnym, jak i interpersonalnym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 918492876