2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bielsko-Biała
Dodane 15 maja 2024

Recepcjonista/ tka

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Hotel Sahara w Bielsku-Białej zaprojektowany jest z myślą o najbardziej wymagających Gościach, a zarazem pragnących spędzić czas w miłej atmosferze. Obiekt mieści się w stolicy Podbeskidzia, zwanej również "Małym Wiedniem", u podnóża góry Szyndzielnia.

Poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonista/tka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa przyjeżdżających i wyjeżdżających gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu;

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu Gości w Hotelu poprzez wsparcie realizacji ich potrzeb i pomoc w rozwiązywaniu problemów;

  • maksymalizacja przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i dodatkowych usług.

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • pozytywna i otwarta postawa wobec innych;

  • umiejętność prowadzenia swobodnej komunikacji z Gościem;

  • wysoka kultura osobista;

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w hotelarstwie;

  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji;

  • umiejętność pracy w zespole jak i realizacji zadań indywidualnych;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918458818