2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Izabela Jasińska
Dodane Dzisiaj o 10:48

Recepcjonista Stradom House

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

12 | 14 Stradom House, Autograph Collection znajduje się w wyjątkowym budynku przesiąkniętym bogatą historią, położonym pomiędzy starym miastem a dzielnicą żydowską. 125 pokoi zostało odtworzonych w nowoczesnym miejscu. Będąc częścią Marriott International Group, naszym celem jest stworzenie stylu życia z ekskluzywnymi i eleganckimi udogodnieniami. Począwszy od centrum odnowy biologicznej połączonego z najnowocześniejszą siłownią. Projekt obejmuje również kilka restauracji będących sceną dla bezkompromisowych wrażeń kulinarnych, skupiających się na owocach morza oraz oferujących wielokulturową kuchnię śródziemnomorską. Dodatkowo tworzymy światowej klasy bar, który znajduje się w jednej z najbardziej zadziwiających części naszego hotelu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa rezerwacji indywidualnych, meldowanie, wymeldowanie Gości

  • Wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, rozliczanie doby

  • Obsługa Gości na najwyższym poziomie z uwzględnieniem standardów sieci Marriott

  • Udzielanie informacji o ofercie hotelu oraz usługach hotelowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku hotelu

  • Współpraca z innymi działami Stradom House w zakresie realizowania potrzeb Gości

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Recepcji - warunek konieczny

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego - w mowie i w piśmie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Zorientowanie na jakość obsługi klienta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Bardzo dobre warunki pracy.

  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki, szkolenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w renomowanym obiekcie.

  • Miłą atmosferę.

  • Zniżki pracownicze, pakiet świadczeń socjalnych, benefity.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 904827078