2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Chałupy
Dodane 03 kwietnia 2024

Recepcjonista-stka w Hotelu 77 Chałupy

Lokalizacja

Chałupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Hotel 77*** w Chałupach poszukuje osobę chętną do pracy na stanowisku recepcjonista/stka.

Oferujemy:

- Pracę w małym, zgranym zespole,

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Gości,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku repcjonista / stka lub w obsłudze klienta,

Wymagania:

  • Zaangażowanie

  • Sumienność,

  • Obowiązkowość,

  • Pozytywne nastawienie :)

Zachęcamy do kontaktu osobiście, telefonicznie i mailowo :)

W przypadku wysłania CV proszę pamiętać o umieszczeniu klauzuli:

a) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora zamieszczonymi w ogłoszeniu o pracę”.

b) „Wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą w trakcie procesu rekrutacyjnego za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej”

Lokalizacja

Chałupy,

Pomorskie

Pomorskie, Chałupy
ID: 909183979