2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wilanów
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista / Rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"VILLA NOVA DENTAL CLINIC"

Pragniesz znaleźć zatrudnienie w profesjonalnej i prężnie działającej firmie, dającej realne możliwości rozwoju? Lubisz kontakt z ludźmi? Cechuje Cię samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki? Jeśli TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

REJESTRATOR/KA MEDYCZNA

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa pacjenta, zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna. Prowadzenie kalendarza wizyt. Obsługa płatności. Właściwa organizacja obiegu informacji. Wsparcie personelu medycznego w realizacji bieżących zadań. Nasze oczekiwania: Zdolności organizacyjne, skrupulatność, samodzielność. Rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym. Wysoka kultura osobista. Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów). Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Pracę w zgranym, wspierającym zespole."

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez z siedzibą w  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 744970039