2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sianożęty
Dodane 24 maja 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka Weekendowa

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sianożęty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od majówki do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Zakres obowiązków

  • Obsługa przyjazdów i wyjazdów gości

  • Współpraca z innymi działami Resortu

  • Wykonywanie podstawowych czynności pracy biurowej

  • Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek Resortu

Wymagania

Wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy

  • stawka 30-35 zł netto

  • Praca w weekendy

  • Szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy

  • Pyszne lunche przygotowywane w naszym Bistro Mañana.

Lokalizacja

Sianożęty,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sianożęty
ID: 920528814